Archiv rubriky: Nezařazené

Kontakt

Milí čuníci,

Možná se mezi drahými čtenáři tohoto blogu, nebo spíše internetového archivu mého pochybného díla, najdou dokonce tací, kteří by se mnou rádi a s nadšením zapředli nějakou podnětnou konverzaci, vzkázali mi pár hřejivých vět, nebo mi napsali v mezích slušnosti konstruktivní kritiku.

Dělám si srandu. Je mi jasné, že spousta mých názorů, které prezentuji v próze i poezii, je kontroverzních, často jdu proti proudu, a majorita lidí, kteří mi budou psát, budou vulgární hulváti, plivající pejorativní slůvka pod …

Co zde najdete

Jak už vypovídá název, na následujících řádkách se pokusím vystihnout, co budete moci na Kovákovém princi najít a s čím se blíže seznámit v rámci mojí literární tvorby.

CO ZDE NAJDETE: cca 85 procent veškeré mojí tvorby mezi roky 2005 – 2017, kterou jsem se rozhodl zveřejnit a kterou se mi podařilo dohledat.

Veškerá tvorba je rozdělena do dvou hlavních kategorií: Poezie a Próza

Poezie se dále rozděluje v drtivé většině podle témat, která ji sdružují, výjimkou z tohoto …

O Autorovi

Ač se mi v drtivé většině píše všechno s velkou lehkostí a nemusím nad tím nikterak hloubat, uvědomuji si, jak moc tohle bude obtížné a jak se na mně bílý nepopsaný list bude drahnou dobu výsměšně šklebit.

Kamarádi mi říkají většinou Papine, jak mi říkají ti ostatní nevím, protože s nimi čas netrávím. Nebudu psát, kolik je mi let, ani co jsem vystudoval nebo kde pracuji, protože tohle není CV. Nebudu Vám psát, co jsem za člověka, nechť jsem souzen …

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Cape Town, South Africa