Archiv rubriky: Game of Thrones – osmá série

Bo to sleduje každej druhej a každej třetí si o tom rád něco přečte, přispěchal jsem se svojí troškou do mlýna a napíšu na těch šest dílů co vyjdou něco jako recenzi – nebo spíš shrnutí toho dílu mýma očima a s mými komentáři, taková klasika.

Game of Thrones: Celkové shrnutí poslední série

Servus čuníci,

Poslední článek o poslední sérii Game of Thrones je tu, aneb nějaké moje finální zhodnocení závěrečné řady oblíbeného seriálu.

Obecně je tato série vnímána nejhůře ze všech, někteří to dokonce označují za propadák a ti nejvíce hysteričtí kokůtci kvičí z pohodlí svých gaučů, aby to někdo celé přetočil s kompetentními scénáristy. Tyto výkřiky do tmy jsou za hranicí trapnosti – pro ty, co to třeba neví – tito scénáristé jsou u seriálu od prvního dílu, a bez nich …

Game of Thrones s08 e06: Hledá se král. Pozn: Vlastní trůn výhodou!

Ahoj čuníci,

Jsem si vědom toho, že spoustu z vás ten seriál v něčem neodpustitelně naštval, a že už mu nevěnujete takovou pozornost, a možná i tenhle závěrečný článek si přečte méně ogárků a robek než ty předchozí, ale to nevadí, dopíšu to stejně, protože nedodělaný literární počin je ještě horší, než součet všech chyb, které jsem objevil v tomto díle. Tak teda jdeme na to!

Tyrion se prochází ruinami Kings Landing a konečně mu dotejká, do jakého nehezkého podniku

Game of Thrones s08 e05: Jaká matka, taká Katka, všechno hoří, slušný jatka!

Těpic čuníci,

Pijer mi napsal, že mi nezávidí, až budu psát tenhle článek, doteď jsem nepochopil proč, však to byla vtipná epizoda a určitě lepší než ta předchozí, protože v této nezemřela žádná Missandei. Jsou věci, co se mi líbily, jsou jiné, které se mi nelíbily, pojďme na to.

Varys se snaží prostřednictvím malé holky přimíchat Dany do jídla Gutalax (večer chutná, ráno pomáhá) ale Dany nic nežere a tak má smůlu. Víte, tohle je ale hloupé. Přijde mi, že

Game of Thrones s08 e04: Klub smutných čuníků

Zdar čuníci,

Přiznám se, že se mi do psaní tohoto dílu nějak nechtělo, protože ten seriál mě začíná deprimovat. Ne, že by se mi to nelíbilo ( i když jako tradičně budu mít co vytknout a jako tradičně nebude toho málo), ale z poslední epizody jsem byl smutnější víc, než odmítnutý Gendry, zavrhnutý Ghost a opuštěná Brienne dohromady. Chcete vědět proč? Inu, čtěte dál!

Začátek epizody se odehrává před Winterfellem, kde je vycíděno, že by se ze země žrát dalo,

Game of Thrones s08 e03: Modrej Mojžíš dostal po čuni, taktika & strategie třikrát tolik

Čus čuníci,

Stále více lidí se dožaduje mých zdlouhavých okecávek ohledně historicky nejdelší epizody Game of Thrones, tak jdeme na to. Tipuju, že to budete zase číst tak dlouho, jak dlouho jste se na to koukali, ale hele, jsou tu lidi, co to fakt poctivě čtou celý, a těm klobouček!

No hele, mělo to bejt velký co. No mělo! Měla přijít na promítačku Móňa a Terka, což by byla příjemná změna oproti tradiční sausage party mně a Pavla, ale Terka

Papinovy pošahané predikce: Kdo padne v bitvě o Winterfell a kdo bude nakonec hlavním záporákem a proč

Ahoj čuníci,

Tohle je bonusový článek do Game of Thrones série zatím bude pouze tento jediný, další neplánuji, ale to se může změnit v závislosti na vývoji seriálu. Chci říct tři věci na úvod, a podle toho se můžete rozhodnout, jestli ve čtení tohoto článku chcete pokračovat, abyste mi pak nenadávali, že mrhám vašim časem.

  1. Tenhle článek bude rozdělen na dvě hlavní témata: Kdo padne v nadcházející bitvě o Winterfell, proč si myslím, že se tak stane, a co se

Game of Thrones s08 e02: Sol sraz na Winterfellu

Čus čuníci,

První díl tohoto miniseriálu byl docela úspěšnej, dokonce se pár lidí ptalo, kdy bude pokračování, no tak tu ho máte!

Na úvod zmíním, že celý tento díl se odehrává ve Winterfellu, což je docela dobrý rozhodnutí, protože je tam velká koncentrace hlavních i vedlejších postav, která vede ke spoustě zajímavých dialogů.

První scéna je Jaime Lannister na hanbě. Daenerys i Sansa se vzácně shodnou, a střídavě mu dávají verbální bago za všechna zla, která způsobil jejich dvěma rodům. …

Game of Thrones s08 e01: Sansa jede bomby!

Čus čuníci,

Poslední měsíce to byly jenom kartičky, další kartičky, a občas nějaký článek o babičce. Co takhle napsat něco, co se trefí do mnohem širšího čtenářského spektra? Něco, co si nejen spousta lidí přečte, ale bude mít dokonce potřebu komentovat, protože to už tak dělá všude možně. Něco, na co všichni koukají a o čem všichni mluví – ano, samozřejmě mluvím o poslední sérii seriálu Hra o trůny.

„Ale když byla předposlední série, tak jsi žádné články nepsal, tak

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Cape Town, South Africa