Archiv rubriky: Příběhy z Coca-Coly

Jeden z mých minulých zaměstnavatelů byl na zajímavé lidi a ještě zajímavější příhody velice štědrý, tedy Cola si jistě zaslouží vlastní sekci, kde dominují výlety s firemní poštou nebo exkurze zparchantělých rozjívených čúráčat. Miloval jsem to.

Exkurze v Coca-Cole, díl druhý

Po prázdninách se nám vrátily firemní exkurze. Ach jak mi scházely ty tlupy hýkajících mláďat a jejich pubertální džouky!

Dnešní skupina si dokonce zaslouží zvěčnění v mém rozvláčném monologu, co sem potom jebnu jako status.

Inu, jak to tak bývá, zparchantělá čúráčata se přihnala jako loupeživá horda mongolských nájezdníků, a první místo, jenž obvykle tato sebranka pubescentů ráda plení, je toaleta. JEDNA toaleta.

Jejich močáky jsou totiž napěchované podobně jako o číslo menší podprsenky ženských příslušnic této skvadry, což má

Školní exkurze do Coca – Coly

Školní exkurze v této firmě jsou vždy bohulibou taškařici. Většinou se sice konají ve čtvrtek, ale dneska máme hned dvě. To je teda docela surové, ale co už, přeci nejsem zelenáč, tak se s tím nějak popasuji.

První přichází před devátou. Jako předvoj kráčí menší skupinka amazonek v lascivním oděvu, který má symbolizovat jediné- je nám šestnáct, a už máme taky kozy, koukej!

Koukám. Slabý.

Brýýýý dééén! jsou tu někde záchody?

Nasadím žraloci úsměv a sotto voce medovým hlasem kroutícím …

Věrný dopisovatel Emil

Včera se mi několik lidí, ať už veřejné nebo soukromě přiznalo, jak bezostyšně adorují ty moje dlouhé příspěvky, kterými poslední dobou kontaminují fejsbuk. Což mě samozřejmě velice potěšilo a zároveň nakoplo k tomu to dělat líp, častěji, a delší! Inu, vox populi, vox Dei, asi z toho udělám rubriku a nějak to pojmenuju… co takhle Papinovo pisálkovské periodikum? To zní správně badass a je tam tři P, takže bych to mohl nějak očíslovat, něco jako 3P_4, to je docela kůl, …

Pochvohlavovy milostné trampoty

…A bobříka trapnosti dnešního dne ulovil Pochvohlav, kterému kluci z nákladovky říkají „Park“ jelikož je to zaměstnanec agentury, jež dozoruje nad firemním parkovištěm.

Pochvohlav proto, že to co má mezi spodním rtem a bradou připomíná ozdobnou dekoraci některých ženských pohlavních orgánů. Myslím, že se tomu odborně říká landing stripe. Každopádně tento člověk se občas vynoří odnikud, chtivě drapne jeden z asi pěti telefonů, kterými tady disponujeme, a začne nahlas a veřejně řešit svoje partnerské půtky, rozepře a trampoty s někým …

Pošta a černoušek bubu

Do sekce vydávání a přijímání balíku přibyla nová krev. Jakýsi černoušek Bubu, který vypadá tak na šestnáct, ale umí plynule česky. Nad jeho levým ňadrem se rozpustilé kinklala cedulka Ali Tarek- pracovník v TRÉNINKU. Slovo TRÉNINKU bylo skutečně napsáno kapitálkami, nejspíše proto, aby se dalo všem na srozuměnou, že zaučování na poště není žádná selanka, ale pořádně tvrdá dřina, řehole a vojna 😀 Pro zvláště cholerické, popudlivé a netrpělivě spoluobčany je tato noticka jakýmsi podprahovým signálem aby si nepěkné větičky …

Poštovní anděl Zuzanka

Dnešní výjezd s firemní poštou byl skutečně výživný, hned po příchodu jsem uzřel, že je otevřené jen JEDNO okýnko z pěti, a od něj se táhne fronta stejně dlouhá a škaredá, jako jizva po hluboké sečné ráně.
Rezignovaně jsem se postavil na její chvost a trpělivě vyčkával. Jakýsi otylý růžolící vepřoida stojící o 5 lidí přede mnou hladové hltal hrdlo jakési robky.

Jsi odpornej! Zapištěla koketně.

Odpornej skutečně byl, ale v ničem si nezadal s frontou, jež slovo odpornost povýšila …

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Cape Town, South Africa