Archiv pro měsíc: Srpen 2016

Posílání pohlednic

Moji rodiče se mi odmalička snažili vštěpovat spoustu věcí, které si mám s sebou odnést do dospělosti. Někde byli úspěšní, někde méně, a někde nikoliv. Pak jsou věci co trvaly velice, velice dlouho, než jsem je začal akceptovat a než jsem pochopil, že to může být pro někoho důležité.

Například posílat z dovolené pohledy. Za absenci tematických omalovánek, na které z druhé strany napíšete jak je v cizí zemi (nebo na Karlštejně, to je celkem buřt) supercool, jsem byl plísněn …

Jak nás vyšplouchl Hitlerův topinkovač

Já vím, že ještě si zvykli, že poslední dobou přidávám příběhy nebo historky, které většině z vás přijdou humorné či legrační.

Tohle nebude jeden z těch příběhů. Tohle bude příběh o tom, jak bolí zrada. Příběh o tom, kterak Vám přítel z nejvěrnějších namíchá Molotovův koktejl hořkosti, a vy ho musíte vyzunknout až do dna. Ten pocit, když vás vyšplouchne blízký kamarád. Napsal jsem vyšplouchne? Věry poor choice of words, myslel jsem – epicky s Vámi vyjebe.

Ale popořádku. Po …

Darth Vader nemůže do koupelny, PAVLE!?

Už pár týdnů mám nového spolubydlícího (UUUU Papin není takový zatrpklý solitér! WHAT A CHANGE! :D) Je to Pavel. Podle mě je to ten nejvíc nejlepší spolubydlící na světě (žádného jiného než nejlepšího bych ani nebral) miluje vodní dýmku, archivní rum, počítačové hry, dobré pivo, gramofonové desky, a českou a zahraniční poezii. Pravděpodobně neexistuje lepší spolubydlící, než je Pavel. Takhle si ti sousedí nikdy nepřestanou myslet, že jsem na ogárky a nepřestanou to cpát mojí babi, se kterou jsou v …

Opět do Bratislavy za Rojkem

V Bratislavě bylo zase tak blaze!

Sice jsem v motokárách neporazil své dva kamarády (to se dalo čekat) ani pupkaté padesátníky (no….to se dalo asi taky čekat) a ani tu ženskou (hm…vlastně i tohle se dalo čekat) ale aspoň jsem s Rojkem držel krok v bowlingu, kdy jsem první hru ostudně projel, ale každou další se zlepšoval, a tak ač na skóre jsem toho čtveráka nedostihl, v počtu vyhraných her jsem to nakonec urval!

Všechny ty návštěvy jsou úžasná mozaika …

Pokladní specialistka Marie a její trampoty s trotlovskou technikou

Víte, o čem je nejzábavnější psát? O naprosto běžných situacích, které se Vám mohou stát každý den.

Jako například dneska! Šel jsem do našeho lokálního Albertu, který má naprosto žalostný výběr, ale já jsem člověk, co toho moc nepotřebuje, inu zakoupil jsem mimo jiné Crocodile bagetu, kde je hodně salátu, snad i nějaké rajče se zde ustrašeně schovává, a prostě kromě kalorií vás to rovněž nafutruje iluzorní impresí, že vlastně to co žerete není úplnej odpad.

Doštrádoval jsem si to …

Babička a propagace vnuka u hot sestřičky

Poslední dobou mě zase začalo bavit psát moje zdlouhavý články o ničem. Může za to fakt, že někteří z Vás mi nalili motivaci do žil sdělením, že tyhle věci skutečně čtou, ba co víc, ukazují to lidem, kteří mě vůbec neznají, a dokonce i tito cizí čuníci moje texty shledávají zábavnými a místy se i hurónsky plácají do stehen, přej jak je to vtipný. No, nevím. Ale tak když je po tom společenská poptávka, kdo jsem já, abych vám to …

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Cape Town, South Africa