Archiv pro měsíc: Červenec 2018

Sraz Lords of Infinite Power

Ahoj čuníci,

Rozhodl jsem se, že Vám napíšu svoje dojmy ze srazu gildy Lords of Infinite Power (zkráceně LOIP) ve které jsem sice nikdy nebyl, a ani jsem s nimi nehrál, a často vlastně spíš proti nim (hehe, Zenofex, hehe) ale přesto mě tam poslední roky zvou, a to cením!

Podobně jako naše Solko tak i Loip je skupina lidí, co se poznala na dnes již neexistujícím serveru Equilibrium pod hlavičkou Might and Magic, a na srazech serveru jsem pak …

Jak jsem se učil jezdit na kolečkových bruslích

Vítám všechny nedočkavé čtenáře mých bruslařských dobrodružství,

Toto je pokračování článku Jak jsem si koupil brusle a jak můžete vidět, ještě jsem se na nich nezabil! Pokud Vás zajímají různé příhody a patálie, které se mi s bruslemi přihodily, tož čtěte dál!

 

Den první – křest ohňem

Pokud si někdo z Vás myslí, že hned jak jsem přišel s bruslemi domů, hladově jsem rozsápal krabici, nedočkavě je nazul a pak se tři hodiny proháněl po sídlišti, tak to… se …

Daughter of the Sea (Warbringers: Jaina)

Blizzard příští měsíc vydává další datadisk, a rozjel solidní marketingovou masáž, kde se snaží hráčům více přiblížit jednotlivé osudy a vývoje postav, které budou hrát v novém datadisku prim. Musím říct, že se mi to velice líbí a inspiruje. Jako důkaz nechť poslouží báseň, kterou jsem napsal o dlouho očekávaném setkání Windrunner sisters.

Včera vyšlo nové video s Jainou Proudmoore, které obsahuje naprosto kulervoucí song a ten jsem se rozhodl volně převeršovat do jazyka českého. Jaina se zamýšlí nad jedním …

Jak jsem si pořídil kolečkové brusle

Ahoj čuníci,

Víte že někdy i naprosto nepravděpodobné, bláznovské, a nebojím se dokonce použíti slova „utopické“ ideje se dokáží souhrou neuvěřitelných náhod přetavit ve skutečnost?

Tohle bude příběh o tom, jak jsem si pořídil kolečkové brusle. Pokud Vás zajímá, jak se tato vpravdě nepravděpodobná událost mohla přihoditi, co k ní vedlo, a co potom následovalo, tak to jste tu správně!

První zmínka o bruslích se váže k návštěvě Jizerek, kdy Kuba pěl ódy na nové, sobě zakoupené brusle, a já …

Reportáž z 29. Slavností Svijanského piva

Myslím si, že letošní Svijanský pivní festival (celkem již devětadvacátý ročník) se fest povedl, a tak proč o tom nenapsat pár řádků.

Na minulém jsem se zlil poté, co se na mě údajně usmála nějaká (údajně nadpozemsky krásná) holka, a zbytek si nepamatuji, (teda takhle to tvrdí Pavel, já mu to ale moc nebaštím, bo na mě se holky neusmívají) na předminulém jsem místo Svijan byl v Londýně, takže konečně bude o čem psát.

První myšlenky, které se váží k …

Babička a příliš mnoho ovoce

Těpic nezbedové,

Poslední dobou nějak není o čem psát. Totální stagnaci srdnatě zachraňuje zvláště babička, jejíž příhody stále rozhodně stojí za zvěčnění.

V pátek mi zavolala, že jí chybí meruňky, jestli bych se stavil v Albertu a nějaké jí zakoupil. S donesenými meruňkami vítám babičku, a jsem nasměrován do lednice, abych zde meruňky uložil, leč jaké je moje překvapení, když zjišťuji, že její lednice je poměrně dost plná.

Plná ovoce.

Nalézám zde švestky, hroznové víno, jiné meruňky, kiwi, banány, pomeranč.

Babička o komunistech, ctižádosti, a zániku národa

Víte, už dlouho jsem nic nenapsal o jedné ze svých největších literárních inspirací – mojí pražské babičce. Babička již několik let leží na LDN v Novovysočanské, a nejvíce by si přála dvě věci. Pravnouče a smrt. Přesně v tomhle pořadí, v opačném by to nedávalo moc smysl, viďte.

Babička je stále velice bystrá a většinu času překvapivě duchapřítomná, a ač nemůže chodit, stále může nás, členy její rodiny, kteří za ní rádi docházíme, poučovat, může nás tepat za nedostatky, které

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Cape Town, South Africa