Exkurze v Coca-Cole, díl druhý

Po prázdninách se nám vrátily firemní exkurze. Ach jak mi scházely ty tlupy hýkajících mláďat a jejich pubertální džouky!

Dnešní skupina si dokonce zaslouží zvěčnění v mém rozvláčném monologu, co sem potom jebnu jako status.

Inu, jak to tak bývá, zparchantělá čúráčata se přihnala jako loupeživá horda mongolských nájezdníků, a první místo, jenž obvykle tato sebranka pubescentů ráda plení, je toaleta. JEDNA toaleta.

Jejich močáky jsou totiž napěchované podobně jako o číslo menší podprsenky ženských příslušnic této skvadry, což má pravděpodobně za cíl oblouznit opačné pohlaví stejné věkové kategorie, a vytěžit z nich penis a kapesné od maminky.

Pokud byste si mysleli, že ve frontě na toaletu se mladí adolescenti učí základům elementárního gentlemanství, a něžné pohlaví pouštějí galantně jako první, nemohli byste být více vzdáleni od skutečnosti. Nejen, že instantně propuká verbální šarvátka o tom, kdo na to má větší nárok, komu se chce víc, a kdo už to drží od Mělníka, ale dneska jsem se stal němým (nebo spíše hrůzou oněmělým) svědkem uplácení prostřednictvím netradiční služby.

 

Dvě obzvláště zoufale robky, beznadějné trčící až na chvostu celého zástupu, který pitoreskně poskakoval podobně jako já na úvodních lekcích tanečních kurzů, se rozhodly pro vskutku radikální řešení, a na ogárka šťastlivce, který se dostával na řadu, prosebné pokřikovaly: „Jirko, vezmi nás s sebou, my ti ho tam vykouříme!“

Přítomná učitelka, stojící asi metr od tohoto dua zdařilé kombinujícího sirénu a sukubu, se tvářila, že vyřčenou pobídku neslyšela, nebo možná ji skutečně neslyšela, nebo možná je na to prostě zvyklá.

Velice bedlivě jsem dával pozor, jestli v intonaci této neotřelé felační nabídky neuslyším nějaký sarkasmus, hyperbolu, něco co mě navede, že se jedná o další z jejich nevtipných pokusu o humor, kterým je tato generace postižena (a i naše byla v jejich věku, ale teda do takovýchto extrémů jsme to nikdy nedotáhli) ale ne. Nic. Přišlo mi, že je to míněno naprosto vážně, a že zmíněné rádodajky jsou schopny pro to, aby se jejich močové měchýře vyprázdnily podobně jako obsah jejich mozkoven, udělat skutečně cokoliv.

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Cape Town, South Africa